Kooperatifimizin www. esenbel.com adresli web sitesi hizmete verilmiştir. Site içeriği yalnızca kooperatif üyelerine, tanıtımı ise tüm internet ortamına açık olarak düzenlenmiştir.

 

Web sitemiz; isteyen tüm üyelerimize, üye isminin seçimini  istenildiği şekilde düzenlenebilecek  @esenbel.com  uzantılı mail adresi verebilmektedir.  

 

Üyelerimiz:

 

a) Bu site üzerinden diğer üyelerle ya da  web sitesi yöneticisi ile  veya istenir ise  ileride belirlenecek kooperatif  yöneticileri veya   atanacak  sorumlu görevliler ile yazışma ve mesajlaşma yapabileceklerdir.

 

b) Bahçe veya  varsa konutlarına ilişkin arzuladıkları fotoğraf görüntülerini ya da yazılı düşüncelerini sitemize, yükleme ve paylaşımda bulunabilme olanağına sahip olacaklardır.

 

c)  Her türlü aidat, su, sürüm vs. ad altında yaptıkları ödemeleri ve bu site üzerinden internet ortamında  görebilecek, varsa kooperatife olan borç ve alacaklarını sorgulayabileceklerdir.

 

d) Önemli  her türlü bilgi ve gelişmeleri, bu site üzerinden takip edebileceklerdir.

 

e)  İvedi veya çok önemli sayılabilecek  durum ve gelişmelerden, sisteme kayıtlı cep telefonlarına  kısa mesaj gönderilmek suretiyle gerek bireysel gerekirse de topluca  haberdar olabileceklerdir.

 

f) Bu hizmetlerden faydalanılabilmesi için  kullanıcı kimliği olarak  isteler ise @esenbel.com   ya da  kullandıkları bir başka mail adresi  ve belirleyecekleri en az 6 karakterden oluşan şifreleri ile  www.esenbel.com   adresinden üye statüsü ile sisteme bağlanmaları gerekmektedir.

 

Üyelerimiz ssesenbel@gmail.com adresine mail atarak, kullanmak istedikleri; Kullanıcı ad ve  şifrelerini,  cep telefon numaraları ve   tebligat adreslerini belirterek talep edebilirler.

 

Durumu saygılarımızla bilgilerinize sunarız.

 

                                                                                  S.S.Esenbel Konut Yapı Kooperatifi

                                                                                               Yönetim Kurulu

 

 

 

Üye Giriş